Ośrodek Grand Senior Oaza

Z jakich konkretnie powodów warto skorzystać z oferty naszego ośrodka? Po pierwsze, zadbaliśmy o to, aby pensjonariusze czuli się dokładnie tak komfortowo, jak we własnym domu. Wszystkim zainteresowanym oddajemy do dyspozycji nowy budynek z nowoczesną i doskonale przemyślaną infrastrukturą. Przestronne dwuosobowe pokoje zostały wyposażone m.in. w funkcjonalną łazienkę.

Są też w pełni umeblowane, dlatego nie trzeba przejmować się koniecznością przywożenia ze sobą żadnych elementów wystroju wnętrz. Jeśli jednak zaistnieje taka konieczność, to nic nie stoi na przeszkodzie ku temu, aby własny stolik czy też szafka zostały umieszczone we wspólnej przestrzeni.

Dlaczego akurat nasza propozycja?

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że dla naszych pensjonariuszy bardzo ważne są smaczne i różnorodne posiłki – przygotowane z myślą również o zaleconej przez lekarza diecie. Nad proponowanym jadłospisem w naszym ośrodku czuwają zatem nie tylko dietetycy, ale także najlepsi kucharze. Co więcej, organizujemy także terapie zajęciowe, wycieczki do najpopularniejszych w Polsce uzdrowisk oraz SPA. Korzystając z oferty, można także liczyć na stały kontakt z fizjoterapeutami.
Na wyjątkową uwagę zasługuje również malownicze położenie całego kompleksu i łatwy dojazd. Ośrodek stworzony został na wzór hoteli czterogwiazdkowych z opieką medyczną i terapeutyczną. Prowadzą go osoby z wieloletnim doświadczeniem pracy w placówkach medycznych. Nie mamy żadnych wątpliwości, że doskonale wpisze się on w oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.

Ośrodek Grand Senior Oaza – skorzystaj z najlepszej oferty!

Klientom zainteresowanym naszą wyjątkową ofertą dajemy możliwość rezerwowania pobytów krótko- i długoterminowych. Wszystko po to, aby znalezienie propozycji doskonale przystosowanej do indywidualnych potrzeb było jak najłatwiejsze. Serdecznie zapraszamy zatem do kontaktu. Doradcy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i opowiedzą o największych zaletach naszego ośrodka. Gwarantujemy domową atmosferę oraz wysoką jakość obsługi.