W naszej nowoczesnej placówce prywatnej opieka nad osobami starszymi prowadzona jest przez wykwalifikowany i sympatyczny personel. Dla rezydentów zainteresowanych krótkoterminowym pobytem w ekskluzywnym ośrodku spokojnej starości przygotowaliśmy pakiet dzienny. Jest to oferta skierowana do seniorów, którzy chcą odpocząć w komfortowych warunkach, jednak nie chcą na stałe opuszczać domu rodzinnego. W ramach tej opcji podopieczni otrzymują kompleksowe usługi medyczne i szeroki program zajęć dodatkowych.

Już od wielu lat nasz ekskluzywny dom spokojnej starości dla seniora oferuje rezydentom całodobową opiekę w rodzinnej atmosferze. Osoby decydujące się na pakiet dzienny otrzymują zakwaterowanie w przestronnych i kompleksowo wyposażonych pokojach prywatnych lub dwuosobowych. Drzwi balkonowe z sypialni prowadzą prosto do ogrodu, w którym można wypocząć pośród pięknej zieleni. Uprawianiem znajdujących się tam grządek zajmują się nasi podopieczni, w ramach zajęć dodatkowych na świeżym powietrzu.

Ekskluzywny dom spokojnej starości

Każdy rezydent naszego ekskluzywnego domu spokojnej starości ma dostęp do usług opiekuńczych, w ramach których zapewniamy pomoc w codziennych czynnościach. Profesjonalna opieka jest szczególnie przydatna w przypadku osób starszych z ograniczoną mobilnością. Ważną częścią pobytu w prywatnym ośrodku rodzinnym jest terapia zajęciowa. Obejmuje ona cykl ćwiczeń psychoruchowych dostosowanych do wieku i kondycji trenujących, których celem jest aktywacja mięśni z korzyścią dla zdrowia seniorów.

Rezydenci, którzy wykupili pakiet dzienny w naszym ekskluzywnym ośrodku prywatnym, mają również nieograniczony dostęp do ciekawej lektury. Jako rodzinny dom opieki dla osób starszych doskonale wiemy, jak ważne jest zachowanie umysłu w odpowiedniej kondycji, zwłaszcza w jesieni życia. Dlatego udostępniliśmy im bibliotekę zaopatrzoną w książki i czasopisma. Ponadto, aby zapewnić seniorom spokojną i świadomą starość przygotowaliśmy gry i zabawy stymulujące intelektualnie.

Prywatny dom opieki dla seniorów

Każdego dnia rezydenci, którzy wybrali nasz prywatny dom opieki dla seniorów, otrzymują pełne, bardzo dobrze zbilansowane wyżywienie. Menu opracowywane jest przed ekspertów, którzy uwzględniają zarówno aspekty zdrowotne wydawanych posiłków, jak i ich wysokie walory smakowe. Kucharze dokładają starań, aby podawać osobom starszym jedzenie tradycyjne, które znają oni z obiadów rodzinnych. Dodatkowo jadłospis uwzględnia indywidualne potrzeby dietetyczne np. alergie pokarmowe.

Grand Senior Oaza to ekskluzywny ośrodek spokojnej starości, w którym mogą Państwo liczyć na najlepszą opiekę dla siebie lub bliskiej osoby. Oferujemy rezydentom całodobowe usługi medyczne i opiekuńcze, a także komfortowe warunki zbliżone do tych w rodzinnym domu. Oprócz pobytu dziennego proponujemy także pakiety stałe, tygodniowe i weekendowe, dlatego można dostosować wybór do aktualnych potrzeb. Zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć placówki, a w razie dodatkowych pytań do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Usługi Zawiera
Doraźna opieka medyczna
Całodobowa opieka medyczna (pielęgniarki, opiekunowie medyczni)
Odwiedziny lekarza rodzinnego
Zajęcia rehabilitacyjne z fizjoterapeutą
Terapia zajęciowa
Zdrowe i domowe posiłki z uwzględnieniem indywidualnych diet
Podstawowe środki czystości oraz artykuły higieniczne i środki opatrunkowe
Pomoc w codziennych czynnościach (usługi opiekuńcze)
Dostęp do biblioteki, prasy codziennej, telewizji
Organizacja czasu wolnego
Organizacja świąt i uroczystości
Posługa duszpasterska