Grand Senior Oaza to ekskluzywny dom spokojnej starości, który oferuje pobyty krótkoterminowe. Jesteśmy doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich osób starszych oraz ich bliskich, którym jest potrzebny tymczasowy, prywatny ośrodek opieki oferujący rodzinną atmosferę. Na ich potrzeby przygotowaliśmy specjalny pakiet tygodniowy, który obejmuje swoim zakresem wiele usług dodatkowych i rozrywek. Zachęcamy Państwa do sprawdzenia rozwiązań, które proponujemy rezydentom szukającym wygodnego miejsca do życia.

Nasz prywatny, rodzinny dom opieki dla seniorów jest przeznaczony dla osób starszych, które ze względu na zły stan zdrowia czy ograniczoną mobilność wymagają nieustannego nadzoru. Z pakietu tygodniowego korzystają rezydenci mieszkający na stałe z bliskimi, których chcą odciążyć pobytem w ekskluzywnym ośrodku. Takie rozwiązanie przyda się w trakcie wyjazdu wakacyjnego krewnych czy innych wydarzeń wymagających ich obecności poza miastem. Dzięki profesjonalnym usługom, jakie zapewniamy,  mogą oni spokojnie wyjechać, nie martwiąc się o swoich dziadków czy rodziców w podeszłym wieku.

Ekskluzywny dom spokojnej starości

Nieustanna, całodobowa opieka nad osobami starszymi wymaga od ich krewnych poświęcenia czasu i energii. Nic zatem dziwnego, że coraz więcej rodzin decyduje się na skorzystanie z pakietu tymczasowego oferowanego przez nasz ekskluzywny dom seniora. W trakcie siedmiodniowego pobytu w prywatnej placówce spokojnej starości rezydenci korzystają z zajęć aktywizujących ciało i umysł. Natomiast ich bliscy mogą wówczas wypocząć i zebrać siły na następne miesiące.

W pakiecie tygodniowym, który przygotował nasz rodzinny dom opieki dla osób starszych, uwzględniliśmy pobyt w ekskluzywnych warunkach. Rezydenci zostaną zakwaterowani do pokojów dwuosobowych lub prywatnych, które są w pełni umeblowane i można nimi przejść bezpośrednio do ogrodu. W cenę oferty wliczono również pełne wyżywienie, które uwzględnia indywidualne diety seniorów. Posiłki są dobrze zbilansowane, pyszne i zdrowe, dlatego smakują wszystkim podopiecznym.

Rodzinny dom opieki dla osób starszych

W trakcie tygodniowego pobytu w rodzinnym domu opieki osoby starsze mogą uczestniczyć w zajęciach dodatkowych. Nasz prywatny ośrodek spokojnej starości organizuje czas wolny rezydentom tak, aby aktywować ich fizycznie oraz umysłowo. Seniorzy mają do dyspozycji duży ogród do prowadzenia własnych grządek warzywnych i kwiatowych, co jest świetnym sposobem na aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Przygotowaliśmy też zajęcia ze wspólnego gotowania i gry logiczne oraz kreatywne.

Na potrzeby wierzących rezydentów ekskluzywnego ośrodka spokojnej starości proponujemy stałą posługę duszpasterką. Spotkanie z duchownym to dla wielu seniorów ważny aspekt życia, dlatego zapewniamy im pomoc w tym zakresie. Wszystkie osoby starsze otrzymują też całodobową opiekę medyczną pielęgniarek, a także możliwość korzystania z zajęć rehabilitacyjnych prowadzonych przez doświadczonych fizjoterapeutów. Robimy co w naszej mocy, aby nasza prywatna placówka możliwie najlepiej zastąpiła podopiecznym dom rodzinny.

Usługi Zawiera
Doraźna opieka medyczna
Całodobowa opieka medyczna (pielęgniarki, opiekunowie medyczni)
Odwiedziny lekarza rodzinnego
Zajęcia rehabilitacyjne z fizjoterapeutą
Terapia zajęciowa
Zdrowe i domowe posiłki z uwzględnieniem indywidualnych diet
Podstawowe środki czystości oraz artykuły higieniczne i środki opatrunkowe
Pomoc w codziennych czynnościach (usługi opiekuńcze)
Dostęp do biblioteki, prasy codziennej, telewizji
Organizacja czasu wolnego
Organizacja świąt i uroczystości
Posługa duszpasterska