Stały pobyt
Tabela usług

Zapraszamy do poznania szczegółowej oferty pobytu stałego dla seniorów, którą przygotował nasz ekskluzywny dom spokojnej starości! Na potrzeby podopiecznych, którzy chcą przebywać w prywatnym ośrodku rodzinnym przez cały rok, mamy atrakcyjny pakiet obejmujący różnorodne udogodnienia i aktywności. W jego ramach osoba starsza otrzymuje całodobową opiekę ze strony lekarzy, pielęgniarzy i innych specjalistów, a także zakwaterowanie w komfortowych warunkach, które zadowolą każdego.

Dla wielu rodzin przeprowadzka starszych dziadków lub rodziców do prywatnego ośrodka spokojnej starości wiąże się ze stresem i wątpliwościami. Jednak coraz więcej osób w podeszłym wieku decyduje się na takie rozwiązanie ze względu na wygodę swoją oraz najbliższych. Nasz ekskluzywny dom seniora jest znakomitym rozwiązaniem dla niezdecydowanych. Jesteśmy w stanie zapewnić wszystkim podopiecznym stałą opiekę i warunki pobytowe, które są zbliżone czy nawet lepsze od tych, jakie panują w rodzinnym domu.

Ekskluzywny dom spokojnej starości

Wybierając pobyt stały w prywatnym ośrodku spokojnej starości, można zapewnić bliskim najlepsze warunki na jesień życia. Rodzinny dom opieki dla osób starszych, który prowadzimy, oferuje udogodnienia, jakich krewni seniorów nie są przeważnie w stanie im zapewnić na własną rękę. Na terenie naszej ekskluzywnej placówki przez całą dobę przebywają lekarze, pielęgniarze i opiekunowie, którzy są zawsze do dyspozycji rezydentów w razie potrzeby. Dzięki temu możemy im zagwarantować komfort i bezpieczeństwo, a także wiele aktywności w czasie wolnym.

Istotnym elementem stałego pobytu w naszym rodzinnym ośrodku spokojnej starości, są zajęcia rehabilitacyjne. Niezależnie od kondycji rezydenta regularne ćwiczenia z doświadczonym specjalistą pozwolą utrzymać poszczególne partie mięśni w optymalnej kondycji, z korzyścią dla jego mobilności. Fizjoterapeuci, z którymi współpracuje nasz prywatny dom dla seniorów, przygotowują indywidualny program rehabilitacji i treningu dla każdej osoby. Wsparciem w intensywnym wysiłku jest zdrowa, pełnowartościowa dieta, którą zapewniamy wszystkim podopiecznym ekskluzywnego ośrodka opieki.

Stała opieka nad osobami starszymi

Jedną z istotnych usług, jaką powinien zapewniać ekskluzywny dom spokojnej starości, jest szeroki zakres dodatkowych zajęć. Jest to niezwykle ważne w przypadku wszystkich seniorów, którzy z uwagi na brak codziennych obowiązków mogą się po prostu nudzić. W naszej prywatnej placówce rodzinnej stała opieka nad osobami starszymi to nie tylko usługi medyczne i wygodne warunki pobytowe, ale również wspólne gotowanie, spędzanie czasu w ogrodzie czy zabawy kreatywne z użyciem gier logicznych.

W pakiecie stałego pobytu nasz rodzinny dom prywatnej opieki dla seniorów uwzględnia też wiele dodatkowych opcji. Osoby starsze mogą korzystać z posługi duszpasterskiej, świetnie zaopatrzonej biblioteki, czy podstawowych kosmetyków i środków czystości. Oferujemy też ekskluzywny pakiet żywieniowy, dostosowany indywidualnie do potrzeb dietetycznych wszystkich rezydentów.

Usługi Zawiera
Doraźna opieka medyczna
Całodobowa opieka medyczna (pielęgniarki, opiekunowie medyczni)
Odwiedziny lekarza rodzinnego
Zajęcia rehabilitacyjne z fizjoterapeutą
Terapia zajęciowa
Zdrowe i domowe posiłki z uwzględnieniem indywidualnych diet
Podstawowe środki czystości oraz artykuły higieniczne i środki opatrunkowe
Pomoc w codziennych czynnościach (usługi opiekuńcze)
Dostęp do biblioteki, prasy codziennej, telewizji
Organizacja czasu wolnego
Organizacja świąt i uroczystości
Posługa duszpasterska