Jeśli wybierają się Państwo na wycieczkę za miasto i szukają opieki dla osoby starszej, polecamy nasz ekskluzywny, prywatny dom spokojnej starości. Oprócz pobytu stałego oferujemy także pakiet weekendowy, który obejmuje szeroki zakres usług opiekuńczych. Jesteśmy rodzinnym ośrodkiem dla seniorów, którym zapewniamy znakomite warunki pobytowe. Placówka znajduje się na terenie otoczonym zielenią, dlatego gwarantujemy odpoczynek w ciszy, z dala od zgiełku dużego miasta.

Grand Senior Oaza to rodzinny dom opieki dla osób starszych o zróżnicowanych potrzebach. Jako ekskluzywny ośrodek prywatny zatrudniający wykwalifikowany personel medyczny i opiekuńczy gwarantujemy bezpieczeństwo i komfort rezydentom, niezależnie od ich stanu zdrowia. Dotyczy to także podopiecznych wybierających pakiet weekendowy, którego cena obejmuje zakwaterowanie w wygodnych warunkach, kompleksowe wyżywienie i wiele dodatkowych usług.

Ekskluzywny dom seniora

Dla rezydentów tymczasowych nasz ekskluzywny dom seniora oferuje pakiet weekendowy, który polecamy Państwa uwadze. Proponujemy pobyt w spokojnym miejscu i w rodzinnej atmosferze z zakwaterowaniem do pokoju dwuosobowego lub prywatnego. Sypialnie zostały zaopatrzone we wszystkie potrzebne meble oraz akcesoria. Ich okna prowadzą na malowniczy ogród z kwiatami i grządkami warzywnymi uprawianymi przez podopiecznych. Osoby starsze mogą korzystać też z części wspólnych i wielu zajęć dodatkowych, które stymulują umysł oraz ciało.

Nasz prywatny dom dla seniorów oferuje także świetnie zbilansowane menu, które jest zdrowe i jednocześnie pyszne. W końcu profesjonalna opieka nad osobami starszymi obejmuje również wyżywienie, które powinno być dostosowane do potrzeb dietetycznych każdego rezydenta, w tym alergika. Nasi kucharze dokładają wszelkich starań, aby serwować posiłki, których smak przywodzi na myśl rodzinne obiady. W trakcie gotowania korzystają z warzyw uprawianych w ogródku przez podopiecznych naszego ekskluzywnego ośrodka spokojnej starości.

Prywatny dom opieki dla osób starszych

Kluczowym elementem oferty przygotowanej przez prywatny ośrodek rodzinny Grand Senior Oaza, jest całodobowa opieka medyczna. Do naszego ekskluzywnego domu spokojnej starości często trafiają osoby o złej kondycji zdrowotnej, z ograniczeniem mobilności czy demencją. Trafiają oni pod pieczę wykwalifikowanych i sympatycznych lekarzy, pielęgniarzy oraz opiekunów, którzy przez cały dzień i noc czuwają nad ich zdrowiem oraz dobrym samopoczuciem. W cenę pakietu weekendowego zaliczyliśmy też terapię zajęciową, która obejmuje różnorodne ćwiczenia psychoruchowe.

Serdecznie zapraszamy do naszego ekskluzywnego domu spokojnej starości dla seniorów! Rodzinna atmosfera, komfortowe pokoje, smaczne wyżywienie i opieka medyczna to tylko część usług, jakie zapewniamy. Rezydenci prywatnego ośrodka mają też dostęp do gier planszowych, logicznych i kreatywnych, a także książek oraz czasopism. Takie atrakcje pozwolą spędzić wolny czas w sposób stymulujący intelektualnie, co jest niezwykle ważne w przypadku osób starszych. W ramach zajęć dodatkowych organizujemy także wspólne gotowanie.

Usługi Zawiera
Doraźna opieka medyczna
Całodobowa opieka medyczna (pielęgniarki, opiekunowie medyczni)
Odwiedziny lekarza rodzinnego
Zajęcia rehabilitacyjne z fizjoterapeutą
Terapia zajęciowa
Zdrowe i domowe posiłki z uwzględnieniem indywidualnych diet
Podstawowe środki czystości oraz artykuły higieniczne i środki opatrunkowe
Pomoc w codziennych czynnościach (usługi opiekuńcze)
Dostęp do biblioteki, prasy codziennej, telewizji
Organizacja czasu wolnego
Organizacja świąt i uroczystości
Posługa duszpasterska