Zachęcamy do wyboru pakietów na Święta Wielkanocne, Bożego Narodzenia i Sylwestra, które oferuje nasz ekskluzywny dom spokojnej starości dla seniora! Prywatny ośrodek rodzinny zapewni Państwa bliskim osobom starszym doskonałą opiekę, która obejmuje pełen zakres usług medycznych oraz opiekuńczych. Dzięki nam można udać się na przerwę świąteczną do innego miasta, nie martwiąc się o samopoczucie i bezpieczeństwo dziadka lub rodzica. W placówce dbamy o zapewnienie rezydentom przyjaznej atmosfery i wielu atrakcji, które urozmaicą im codzienność.

Ekskluzywny dom seniora

Już od wielu lat prowadzimy rodzinny dom opieki dla osób starszych, który jest prywatną placówką zapewniającą ekskluzywne warunki pobytowe. Nasz ośrodek spokojnej starości usytuowany jest w malowniczej okolicy na terenie o dużej powierzchni, z zielonymi ogrodami i nowoczesną infrastrukturą. Budynki pozbawione są barier architektonicznych i zostały dostosowane do potrzeb seniorów z ograniczoną mobilnością. W trakcie okresu Świąt Wielkanocnych, Sylwestra lub Bożego Narodzenia organizujemy uroczyste kolacje i zabawy.

W pakiecie świątecznym nasz prywatny dom dla seniorów uwzględnił pełen zakres usług, które świadczone są na najwyższym poziomie. Niezależnie czy poszukują Państwo ekskluzywnego ośrodka rodzinnego na Sylwestra i Boże Narodzenie, czy na Święta Wielkanocne, warto wybrać Grand Senior Oaza! Opieka nad osobami starszymi to codzienność dla lekarzy, pielęgniarzy i opiekunów, z którymi współpracujemy. Z tego powodu pobyt u nas jest pozytywnym doświadczeniem dla wszystkich rezydentów i przebiega w przyjaznej atmosferze.

Profesjonalna opieka nad osobami starszymi

Na stałe w naszym ekskluzywnym ośrodku opieki przebywają rezydenci, którzy wybrali spokojną starość w komfortowych warunkach. Jednak na potrzeby osób, które na co dzień mieszkają w domu rodzinnym, mamy specjalne pakiety na Święta Wielkanocne, Sylwestra oraz Boże Narodzenie. Działamy jako prywatna placówka, dlatego możemy zagwarantować wyżywienie i zakwaterowanie w standardzie premium. Podopieczni otrzymują przytulne i duże pokoje z łazienkami i kompletnym zaopatrzeniem, które mają wiele udogodnień.

Prowadzimy od wielu lat prywatny dom opieki dla seniorów, którym zawsze zapewniliśmy doskonałe jakościowo i bardzo smaczne wyżywienie. Wiemy doskonale, że prawidłowo zbilansowana dieta jest kluczowa nie tylko dla osób starszych, ale każdego człowieka. Dlatego rezydenci naszego ekskluzywnego ośrodka spokojnej starości każdego dnia otrzymują od nas kilka posiłków, które są prawdziwą ucztą dla podniebienia. Dania uwzględniają potrzeby organizmu na składniki odżywcze i opierają się głównie na tradycyjnej kuchni polskiej.

Prywatny dom opieki dla seniora na święta

Pakiety przeznaczone na Święta Wielkanocne, Bożego Narodzenia oraz Sylwestra oferują osobom starszym nieograniczony dostęp do biblioteki. Dysponujemy dużym zbiorem książek i czasopism, który został dostosowany do gustów seniorów. W naszym rodzinnym domu prywatnym oferujemy również gry i zabawy logiczne, które stanowią znakomity trening intelektualny dla rezydentów. W zakres usług wchodzi także posługa duszpasterska, z której mogą skorzystać wszyscy, wierzący rezydenci.

Grand Senior Oaza jest ekskluzywnym ośrodkiem spokojnej starości, który warto wybrać na święta! Sylwester, Wielkanoc i Boże Narodzenie zawsze przebiegają u nas w rodzinnej atmosferze, a rezydenci znajdują się pod stałą opieką doświadczonego personelu. W naszym prywatnym domu oferujemy pomoc w wykonywaniu codziennych czynności oraz w organizacji czasu wolnego. Podopieczni tymczasowi zawsze opuszczają placówkę w pełni wypoczęci i w pozytywnym nastroju, którym zarażają sympatyczni opiekunowie.

Usługi Zawiera
Doraźna opieka medyczna
Całodobowa opieka medyczna (pielęgniarki, opiekunowie medyczni)
Odwiedziny lekarza rodzinnego
Zajęcia rehabilitacyjne z fizjoterapeutą
Terapia zajęciowa
Zdrowe i domowe posiłki z uwzględnieniem indywidualnych diet
Podstawowe środki czystości oraz artykuły higieniczne i środki opatrunkowe
Pomoc w codziennych czynnościach (usługi opiekuńcze)
Dostęp do biblioteki, prasy codziennej, telewizji
Organizacja czasu wolnego
Organizacja świąt i uroczystości
Posługa duszpasterska