Polecamy pakiet wakacyjny oferowany przez nasz ekskluzywny dom spokojnej starości, jeśli interesuje Państwa pobyt tymczasowy. Dzięki usługom, które zapewniamy, można wybrać się na rodzinny urlop, nie martwiąc się o samopoczucie oraz zdrowie ukochanego dziadka lub rodzica. Samodzielna opieka nad osobami starszymi jest wyzwaniem dla bliskich, którym proponujemy chwilę wytchnienia od codziennych obowiązków. Pozostawienie krewnego w prywatnym domu seniora to najlepszy sposób na podróżowanie bez stresu i wyrzutów sumienia – zapraszamy!

Grand Senior Oaza to prywatny ośrodek rodzinny, który zapewnia pakiety stałe oraz tymczasowe. Na szczególną uwagę zasługuje wariant wakacyjny oferowany przez nasz ekskluzywny dom opieki dla osób starszych. Jego cena obejmuje kompleksowe usługi medyczne, zakwaterowanie, wyżywienie oraz wiele zajęć dodatkowych. Rezydenci otrzymują spokojne warunki pobytowe w obiekcie położonym pośród malowniczej zieleni.

Ekskluzywny dom seniora

Wybierają się Państwo na rodzinne wakacje i chcecie pozostawić bliską osobę starszą pod dobrą opieką? Zachęcamy do wybrania oferty, jaką przygotował nasz ekskluzywny dom seniora! W prywatnym ośrodku spokojnej starości zapewniamy usługi medyczne na najwyższym poziomie, a także miłą atmosferę z indywidualnym podejściem do każdego podopiecznego. Wszyscy opiekunowie wyróżniają się profesjonalizmem i cierpliwością, dlatego poradzą sobie z dowolnym wyzwaniem zawodowym z uśmiechem na ustach.

Pakiet wakacyjny oferuje pobyt w pokojach prywatnych i dwuosobowych, które mają przytulne wyposażenie i balkony wychodzące na zielony ogród. Nasz rodzinny dom opieki zapewnia kompleksowe umeblowanie sypialni, które dostosowane jest do potrzeb osób starszych. Dla seniorów mamy również ekskluzywne menu domowe, które składa się ze zdrowych, smacznych posiłków. Wszystkie potrawy przygotowywane są przez utalentowanych kucharzy pod czujnym okiem ekspertów z dziedziny prawidłowego żywienia podopiecznych w podeszłym wieku.

Rodzinny dom spokojnej starości

W ramach pakietu wakacyjnego proponujemy również zajęcia rehabilitacyjne. Nasz prywatny dom opieki dla seniorów współpracuje z wykwalifikowanymi fizjoterapeutami, którzy mają duże doświadczenie w pracy z pacjentami geriatrycznymi. Dzięki regularnym ćwiczeniom ruchowym rezydenci mogą zneutralizować dolegliwości bólowe i zwiększyć sprawność fizyczną, która zapewni im spokojną starość. Program rehabilitacyjny układamy indywidualnie do każdej osoby, uwzględniając jej potrzeby oraz ograniczenia.

Nasz ekskluzywny ośrodek rodzinny oferuje także zajęcia dodatkowe, których celem jest rozwój intelektualny osób starszych. W prywatnym domu spokojnej starości Grand Senior Oaza mamy dobrze zaopatrzoną bibliotekę z książkami, grami planszowymi i czasopismami, dlatego rezydenci nigdy nie narzekają na nudę. Podopieczni znajdują się też pod stałą opieką lekarską, dlatego gwarantujemy ich bezpieczeństwo w trakcie wakacyjnego pobytu. Mogą liczyć też na pomoc w  wykonywaniu codziennych czynności.

Usługi Zawiera
Doraźna opieka medyczna
Całodobowa opieka medyczna (pielęgniarki, opiekunowie medyczni)
Odwiedziny lekarza rodzinnego
Zajęcia rehabilitacyjne z fizjoterapeutą
Terapia zajęciowa
Zdrowe i domowe posiłki z uwzględnieniem indywidualnych diet
Podstawowe środki czystości oraz artykuły higieniczne i środki opatrunkowe
Pomoc w codziennych czynnościach (usługi opiekuńcze)
Dostęp do biblioteki, prasy codziennej, telewizji
Organizacja czasu wolnego
Organizacja świąt i uroczystości
Posługa duszpasterska