Pobyt VIP
Tabela usług

Dla szczególnie wymagających rezydentów nasz ekskluzywny dom spokojnej starości przygotował pakiet VIP. Jest to opcja obejmująca szeroki zakres usług podstawowych oraz dodatkowych, którą proponujemy starszym osobom zainteresowanym stałym pobytem. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą premium, którą przygotowaliśmy z myślą o zapewnieniu maksymalnej wygody wszystkim podopiecznym. Seniorzy wybierający tę atrakcyjną formułę, otrzymują całodobową opiekę lekarzy i specjalistów i mogą liczyć na rodzinną atmosferę.

Nasz rodzinny, prywatny dom opieki dla seniorów dokłada wszelkich starań, aby każdy rezydent był zadowolony z pobytu. Ekskluzywny pakiet VIP  jest najciekawszą propozycją, jaką oferujemy, dlatego szczególnie polecamy go Państwa uwadze! Korzystająca z niego osoba starsza będzie uczestniczyć w pasjonujących wycieczkach fakultatywnych do miejsc, które oferują atrakcje dla turystów z jej grupy wiekowej. W cenę rozszerzonego pobytu wliczono również transport medyczny przeprowadzany z użyciem specjalistycznych pojazdów.

Ekskluzywny dom seniora

W ramach ekskluzywnego pakietu VIP nasz rodzinny dom opieki dla osób starszych oferuje możliwość zaaranżowania pokoju rezydenta własnymi meblami i akcesoriami. Taka opcja jest szczególnie ważna dla podopiecznych, którzy żyjąc w jednym miejscu przez większość życia, przyzwyczaili się do własnego wyposażenia i pragną spędzić resztę spokojnej starości w podobnym otoczeniu. Można wybierać między sypialnią prywatną i dwuosobową z bezpośrednim wyjściem na przestronny ogród. Na terenach zielonych seniorzy uprawiają własne warzywa i kwiaty, co jest niekwestionowanym atutem dla wielu.

Jako prywatny ośrodek spokojnej starości zapewniamy rodzinny klimat w trakcie codziennego pobytu i stałą opiekę doświadczonych specjalistów. Dla wszystkich osób starszych regularnie korzystających z sieci nasz ekskluzywny dom seniora oferuje dostęp do bezprzewodowego internetu w pakiecie VIP. Na taką opcję z roku na rok decyduje się coraz więcej rezydentów, którzy chcą być w stałym kontakcie z bliskimi oraz śledzić bieżące wydarzenia z kraju i ze świata.

Profesjonalna opieka nad osobami starszymi

Zachęcamy do wybrania ekskluzywnego pakietu VIP wszystkich seniorów, a także ich rodziny, które interesuje stała, profesjonalna opieka nad bliskimi osobami starszymi. Każdego dnia zapewniamy wszystkim rezydentom pobyt w rodzinnej, spokojnej atmosferze, który jest nieustannie urozmaicany zajęciami dodatkowymi. Nasz prywatny dom spokojnej starości przykłada dużą wagę do aktywizacji podopiecznych, dla których organizujemy ćwiczenia fizyczne, warsztaty kulinarne i ogrodnicze i wiele innych, ciekawych opcji.

Jeśli zainteresował Państwa ekskluzywny pakiet VIP, zapraszamy do kontaktu z naszym prywatnym ośrodkiem opieki nad starszymi osobami. Jako rodzinny dom seniora funkcjonujemy już od dłuższego czasu, dlatego oferta jest doskonale skrojona na miarę potrzeb klientów z najstarszej grupy wiekowej. Nasi wykwalifikowani współpracownicy robią wszystko, aby zapewnić podopiecznym spokojną starość pozbawioną trosk codziennego życia.

Usługi Zawiera
Transport medyczny
Doraźna opieka medyczna
Całodobowa opieka medyczna (pielęgniarki, opiekunowie medyczni)
Odwiedziny lekarza rodzinnego
Zajęcia rehabilitacyjne z fizjoterapeutą
Terapia zajęciowa
Zdrowe i domowe posiłki z uwzględnieniem indywidualnych diet
Podstawowe środki czystości oraz artykuły higieniczne i środki opatrunkowe
Pomoc w codziennych czynnościach (usługi opiekuńcze)
Aranżacja pokoju własnymi meblami
Całodzienny i nieograniczony dostęp do napoi
Codzienne sprzątanie pokoi i łazienek
Dostęp do biblioteki, prasy codziennej, telewizji, wifi
Organizacja czasu wolnego
Wycieczki fakultatywne
Organizacja świąt i uroczystości
Posługa duszpasterska